У Житомирі міліція гратиме у футбол » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


У Житомирі міліція гратиме у футбол

Автор: admin від 12-06-2013, 18:55, переглядів: 1 238

У Житомирі міліція гратиме у футбол

У Житомирі створена футбольна команда УМВС України в Житомирській області. Представлення команди «Беркут» відбулося вчора, 11 червня 2013 року, в рамках проведення Чемпіонату міста по футболу 2013 року.

На захід завітали начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Олена Сарно, голова Житомирської районної федерації футболу Руслан Павлюк, заступник голови громадської ради при УМВС України в Житомирській області Юрій Шеремет.

Команда «Беркут» братиме участь у Чемпіонаті міста, що проходить за підтримки Житомирського міського голови Володимира Дебоя.

«Створивши футбольну команду, міліція власним прикладом популяризує здоровий спосіб життя, заняття спортом. Міська рада активно підтримує змагання з футболу. Для нас велика честь, що саме команда, яка складається з представників правоохоронних органів, гратиме у Чемпіонаті», – зазначила Олена Сарно.

До складу новоствореної команди увійшли 23 футболісти, значна частина з яких – житомиряни.

На важливості формування нової команди наголосив Руслан Павлюк: «Ми давно хотіли провести футбольні змагання на міському рівні. Вдячний владі Житомира за сприяння в організації та проведенні Чемпіонату міста по футболу. Впевнений, що створення команди “Беркут” підштовхне нашу молодь активніше займатися спортом».

Загалом у Чемпіонаті змагатимуться 10 футбольних команд гравців-аматорів.

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: