Громади Житомирщини стали другим домом для понад 65 тисяч переселенців » Новини Житомира
 
 


Громади Житомирщини стали другим домом для понад 65 тисяч переселенців

Автор: news_maker від 11-05-2023, 20:22, переглядів: 178


За останній рік Житомирська область стала місцем прихистку для більш ніж 65 тисяч переселенців з різних куточків країни, які були змушені залишити свої міста через війну та шукати новий дім. Завдячуючи спільним зусиллям Житомирської ОВА, громад області, благодійників та волонтерів, Житомирщина з перших днів приймала переселенців з Київщини, Харківщини, Донеччини, Херсонщини та інших регіонів.

Із загальної кількості переселенців, що проживають в нашій області, перебуває понад 18 тисяч дітей та 399 багатодітних родин. Своєю чергою, на Житомирщині поселено майже 3 тисячі осіб з інвалідністю, частина з яких проживає в соціальних закладах області, зокрема у геріатричних пансіонатах.

За підтримки місцевої влади, переселенці зі сходу України отримали підтримку та допомогу в різних аспектах:

- забезпечення житлових умов;
- фахова медична допомога;
- соціальна адаптація;
- працевлаштування.

Варто зазначити, що з квітня цього року до області прибуло шість евакуаційних поїздів, організованих спільно з Міністерством реінтеграції, Житомирською ОВА та АТ «Укрзалізниця». Загалом було прийнято 197 вимушених переселенців з Донеччини, які розміщені у місцях тимчасового перебування Бердичівського, Житомирського та Звягельського районів. Усім евакуйованим особам надано одноразову грошову виплату та комфортні умови для проживання в соціальних гуртожитках.

Проте, війна продовжується і жителі східних та південних областей досі змушені шукати притулок у безпечніших місцях України. Водночас Житомирщина завжди тримає відкриті двері для тих, хто прагне знайти прихисток та надію на краще майбутнє.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: