З бюджету Житомира спрямують 5 млн грн на ремонт пошкоджених ворогом об’єктів » Новини Житомира
 
 


З бюджету Житомира спрямують 5 млн грн на ремонт пошкоджених ворогом об’єктів

Автор: news_maker від 31-05-2023, 17:41, переглядів: 607


На подолання наслідків ворожої атаки 28 травня з бюджету громади виділять 5 млн гривень. Їх спрямують на ремонт місць загального користування, зокрема віконних блоків та вхідних дверей. Такі рішення прийняла сесія міської ради.

Пошкоджень зазнали державні та комунальні підприємства, водоканал, теплокомуненерго, дитячі садочки та ліцеї, а також 170 житлових будинків.

«Це місця загального користування, зокрема і 910 віконних блоків. Законодавством передбачається, що власники квартир та приватних будинків можуть звертатися через Дію для компенсації пошкоджень з державного бюджету», - говорить заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Буде розроблений відповідний Порядок компенсації пошкоджень місць загального користування та внесений на розгляд виконавчого комітету міської ради.

«Вже в неділю працювала комісія. В понеділок була інформація щодо пошкоджень 30-ти будинків, шкіл, лікарень. Ввечері – 170 будинків Власники квартир та будинків можуть отримати компенсацію від держави через програму Є-підтримка. Щодо місць загального користування, то такої процедури немає. Ми розуміємо, що не всі будинки звернулися. Тому в Програмі передбачили 8 млн. грн. У разі збільшення кількості звернень, на наступній сесії знову будуть виділені кошти», - коментує міський голова Сергій Сухомлин.
Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: