Урочистості та святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня відбулися сьогодні, напередодні свята.
Жінок області та міста цього дня привітали Житомирський міський голова Володимир Дебой, заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков.
Керівник міста Володимир Дебой побажав прекрасній половині людства справжнього жіночого щастя та здійснення заповітних бажань: «Любі наші: ніжні матері, турботливі бабусі, кохані дружини, милі доньки та сестри! Щиро вітаю вас із прекрасним святом, святом весни – 8 Березня! Міцного здоров'я вам, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких».
Для усіх присутніх жінок цього дня лунали кращі пісні та вірші, представлені танцювальні композиції від артистів музично-драматичного театру імені І. Кочерги, а також вихованців школи хореографічного мистецтва «Сонечко».
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...