У Житомирі вшанували пам’ять жертв війни в Україні » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Автор: admin от 21-06-2013, 12:05, Переглядів: 1409

У Житомирі вшанували пам’ять жертв війни в Україні

120 тис. житомирян, 325 тис. мешканців Житомирщина, 15 млн. українців – такі втрати нашої держави за роки Великої Вітчизняної війни. Вшанували пам’ять жертв війни, поклали квіти до пам’ятників «В’язням фашистських концтаборів», пам’ятника на братській могилі підпільників, «Жертвам фашизму» 21 червня 2013 року, керівництво області та міста, військові, духовенство та всі бажаючі житомиряни.

Олексій Ковальчук, голова Житомирської районної організації ветеранів, свідок подій війни, розповідає, що участь у військових діях не брав, але війну пережив дитиною: «Я бачив війну 7-річною дитиною. Все побачене залишиться трагічною фотокарткою у моїй пам’яті до кінця днів. Завтра виповнюється 72 роки, як фашистська Німеччина підло напала на Радянський Союз. Народи Союзу втратили понад 27 мільйонів синів і дочок, серед яких – 15 мільйонів – українців. Саме на цьому місці (братські могили біля пам’ятника «Жертвам фашизму») покоїться понад 14 тис.наших земляків».

Житомирський міський голова Володимир Дебой закликав житомирян шанувати подвиг земляків та допомагати живим героям: «З перших годин війни Житомир зазнав бомбардування. 120 тис. житомирян загинули у боях на фронтах Великої вітчизняної війни. Допоки ми пам’ятатимемо про наших героїв – фашизму в нашому місті не пройти! Дякую понад 40 тис. житомирян, які прийшли 9 травня і підтримали ветеранів».

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук: «22 червня 72 роки тому зранку теж сонце сходило, співали пташки. Проте для десятків тисяч людей це був останній ранок. Хочу попросити всіх: ми повинні підтримувати ветеранів, розповідати про їх подвиг, шанувати загиблих героїв. Світла пам’ять десяткам тисяч земляків, які віддали життя за нас, за пам’ять, за мирне небо».

Голова обласної ради Йосип Запаловський: «За роки війни пішли із життя 325 тис. наших земляків. Це ті люди, завдяки яким ми живемо. Висловлюю співчуття родинам загиблих у роки Великої вітчизняної війни».

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: