Майбутні першокласники на Житомирщині отримають 1000 рюкзаків від ЮНІСЕФ » Новини Житомира
 
 


Майбутні першокласники на Житомирщині отримають 1000 рюкзаків від ЮНІСЕФ

Автор: news_maker від 23-07-2023, 22:50, переглядів: 103


Для дітей з родин пільгових категорій, які підуть до першого класу, передадуть 1000 шкільних рюкзаків із канцелярським приладдям. Це діти, котрі є учасниками програми «СПІЛЬНО до навчання» у межах реалізації крос-секторального проєкту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

«Ми підготували для майбутніх першокласників із числа пільгових родин подарунки до школи. Це 1000 рюкзачків із наповненням зошитами, ручками, альбомами та іншою потрібною для навчання канцелярією. Отримають їх діти, які відвідували безкоштовні заняття з підготовки до школи у межах нашого проєкту», – розповідає керівниця крос-секторального проєкту ЮНІСЕФ у Житомирській області Маргарита Сіранчук.

Шкільні рюкзаки наповнили таким канцелярським приладдям:

- зошити;
- альбоми та фарби для малювання;
- ручки, лінійка, гумка, ножиці, клей;
- кольоровий папір та картон;
- фломастери;
- пляшка для води та сумка для спортивного взуття.

З квітня місяця вихователі проводять безкоштовні заняття з підготовки до школи для дітей 5-7 років у межах реалізації крос-секторального проєкту ГО. Так на Житомирщині до програми «СПІЛЬНО до навчання» за підтримки UNICEF долучилися вже 430 вихователів та 90 методистів із дошкільних навчальних закладів області. Підготовчі заняття загалом відвідали більше 18 тис. дітей віком від 5 до 7 років.

Перелік бенефіціарів, які отримають шкільний портфель з канцелярським наповненням, було сформовано на основі таких критеріїв:

• є учасниками програми «Спільно до навчання»;
• відвідують підготовчі заняття у закладах дошкільної освіти, методисти та вихователі яких долучилися до проєкту;
• є дітьми з родин пільгових категорій (сім’ї внутрішньо-переміщених родин, родини, в яких виховують дітей з інвалідністю, малозабезпечені, багатодітні родини, сім’ї опікунів/піклувальників, родини, які втратили одного або двох годувальників внаслідок війни).

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: