Обприскувачі для трактора » Новини Житомира
 
 


Обприскувачі для трактора

Автор: news_maker від 6-10-2023, 10:52, переглядів: 3


Якщо ви фермер або працюєте у цій галузі, ви, швидше за все, знайомі з використанням сільськогосподарської техніки. Обприскувачі до трактора бувають різних форм і розмірів, та використовуються для різних завдань.

Навіть якщо ви не вирощуєте сільськогосподарські культури, обприскувач для трактора може бути дуже корисним для підтримки якості вашої землі та майна.

Які переваги в застосуванні мають тракторні обприскувачі?- Мінімізація трудовитрат: обприскувачі до трактора вдвічі ефективніші за обробку культур вручну.
- Забезпечує рівномірний розподіл речовини: обприскувачі тракторні дозволяють фермерам рівномірно розподілити воду, хімікати по всій території ферми.
- Економія коштів: є економічно вигідним рішенням, оскільки вимагають мінімальних витрат праці та часу.
- Підвищена продуктивність: допомагають фермерам виконувати завдання швидко та ефективно.
- Гнучкість: можуть бути прикріплені до різних знарядь, що робить трактори більш функціональними.
- Екологічність: допомагають зменшити кількість хімікатів при обробці рослин, а це добре для навколишнього середовища.
- Зменшення ручної праці: позбавляють від трудомісткої ручної праці.
- Безпека: дозволяють фермерам проводити обприскування, не виходячи на поле, що знижує ризик впливу небезпечних хімікатів.
- Простота встановлення: легко монтуються на трактори.

Характеристика агрегатів для оброблювання землі:1. Самохідний. Має власне джерело живлення, а також оснащений великим баком для зберігання робочої рідини. Гнучкість і маневреність робить названий оприскувач до трактора придатним як для великих, так і для малих сільськогосподарських операцій.
2. Навісний. Встановлюється безпосередньо на трактор і використовує його потужність та гідравліку. Універсальний, легко приєднується і від'єднується, що дозволяє швидко переходити від однієї задачі до іншої.
3. Причіпний. Він не здатний пересуватися самостійно, а кріпиться до трактора або іншої техніки. Сумісний з сучасними тракторами, що дозволяє сміливо купувати вподобану модель. Щоправда, цей обприскувач для трактора має недолік — низьку швидкість.

Купити обприскувач до трактора за доступну цінуЯкщо вам потрібно придбати сільськогосподарську техніку для виконання польових робіт, то ПрАТ "БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА" пропонує своїм клієнтам високоякісну техніку та запчастини до неї, тому що компанія співпрацює зі світовими брендами https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/.

Категорія: Новини компаній

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: