Житомирське «Полісся» обіграло харківський «Металіст 1925» з рахунком 2:1 » Новини Житомира

Житомирське «Полісся» обіграло харківський «Металіст 1925» з рахунком 2:1

Автор: news_maker від 13-11-2023, 20:22, переглядів: 19

14 тур УПЛ пройшов на Центральному стадіоні у Житомирі. У футбольному поєдинку зустрілися ФК «Полісся» та харківський ФК «Металіст 1925». З обох сторін матч розпочався активно, команди грали без центру поля. Однак господарі помилилися та дали можливість супернику забити перший гол у грі на 14-й хвилині.

Відігратися у першому таймі житомиряни так і не змогли, однак в другій половині гри з’явилося більше агресії. На 64-й хвилині після подачі від Бені Макуана Дмитро Шастал головою забиває м'яч у ворота "Металіста 1925". Рахунок зрівнявся — 1:1.

Наприкінці матчу арбітр зафіксував фол з боку гравця харківського клубу. В результаті було призначено пенальті, котре принесло житомирянам перемогу. Автором другого голу став Василь Грицук.

Полісся здобуло перемогу з рахунком 2:1 і після гри посіло першу сходинку в таблиці УПЛ. Однак наразі спустилось на другу, після матчів інших команд.

Категорія: Спорт / Відео