На війні загинув віцепрезидент Федерації шахів України житомирянин Артем Сачук » Новини Житомира
 
 


На війні загинув віцепрезидент Федерації шахів України житомирянин Артем Сачук

Автор: news_maker від 27-11-2023, 21:10, переглядів: 270


На війні з росією загинув віцепрезидент Федерації шахів України, президент Федерації шахів Житомирської області, лейтенант Артем Сачук.

Про це 26 листопада повідомляє UA Chess в Telegram.

Артем Сачук – кандидат у майстри спорту, організатор багатьох дитячих, всеукраїнських та міжнародних змагань. Три роки очолював «Агенцію регіонального розвитку Житомирської області» та залучав безпосередньо інвестування в регіон.

Житомирянин пішов у ЗСУ добровольцем на початку повномасштабної війни. До 24 лютого 2022 року Артем Сачук працював в офісі реформ Кабінету Міністрів та мав власний бізнес. Влітку він отримав державну нагороду – медаль "За військову службу Україні".

Дружина захисника Катерина підтвердила трагічну втрату:

"Моє кохання, мій Артем Сачук загинув і його більше немає з нами.... Відчуваю безкінечний невимовний біль і поняття не маю як я маю жити без тебе!!.. Ми мали плани та мали мрії, і коли я починаю думати про те, що вони ніколи не здійсняться, то моє серце стискається та розривається від болю...", - написала Катерина Сачук.

Сьогодні, 27 листопада, Герою мало б виповнитись 39 років...

Місце та дата загибелі не повідомляються. У Житомирському міському об'єднаному ТЦК та СП інформацію про смерть житомирянина Артема Сачука підтвердили.

У Артема Сачука лишилась дружина і двоє доньок. Рідні також додають картку для підтримки родини: 4441 1144 2400 9262 Катерина Сачук.

Дата та місце прощання будуть відомі згодом. Світла пам'ять Герою!

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: