У Житомирі з 1 квітня зросла вартість проїзду в комунальному та приватному громадському транспорті.
28 березня виконавчий комітет Житомирської міської ради прийняв рішення про зростання вартості проїзду в громадському транспорті з 1 квітня. Тариф для кожного виду оплати буде різним.
Проїзд із транспортною карткою у комунальному транспорті зростає з 6 до 8 гривень, у приватних маршрутках — з 10 до 13. Розрахунок банківською карткою не змінюється: у комунальному транспорті — 10 гривень, у приватних маршрутках — 14 гривень. Готівковий розрахунок зросте у комунальному транспорті з 10 до 15 гривень, а у приватних маршрутках — з 14 до 15 гривень.
Для пільгових категорій (пенсіонери за віком, особи з інвалідністю 3 групи) вартість проїзду у маршрутках відтепер становитиме 9 гривень (на 2 гривні дорожче).
Учні, за допомогою відповідної картки, зможуть сплачувати менше, у маршрутках - 7 гривень (було 5 гривень), у електротранспорті - 5 гривень (було 4 гривні).
Готівковий розрахунок планують вивести з 1 червня, коли запровадять разовий квиток. Придбати його зможуть пасажири в терміналах самообслуговування, які розташовані на зупинках та у магазинах. Вартуватиме він 15 гривень для всіх видів громадського транспорту.
Також виконком міської ради з 1 червня 2024 року повернув часові обмеження на проїзд пенсіонерам та людям з інвалідністю третьої групи. До 10:00 ранку та з 16:00 години дня проїзд для них у комунальному електротранспорті коштуватиме 5 гривень. Тобто в годину пік проїзд платний, а між ранковим та вечірнім піком — безоплатний за умови валідації пільгової картки.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...