У громадському транспорті Житомира зросла вартість проїзду » Новини Житомира
 
 


У громадському транспорті Житомира зросла вартість проїзду

Автор: news_maker від 1-04-2024, 06:37, переглядів: 516


У Житомирі з 1 квітня зросла вартість проїзду в комунальному та приватному громадському транспорті.

28 березня виконавчий комітет Житомирської міської ради прийняв рішення про зростання вартості проїзду в громадському транспорті з 1 квітня. Тариф для кожного виду оплати буде різним.

Проїзд із транспортною карткою у комунальному транспорті зростає з 6 до 8 гривень, у приватних маршрутках — з 10 до 13. Розрахунок банківською карткою не змінюється: у комунальному транспорті — 10 гривень, у приватних маршрутках — 14 гривень. Готівковий розрахунок зросте у комунальному транспорті з 10 до 15 гривень, а у приватних маршрутках — з 14 до 15 гривень.

Для пільгових категорій (пенсіонери за віком, особи з інвалідністю 3 групи) вартість проїзду у маршрутках відтепер становитиме 9 гривень (на 2 гривні дорожче).

Учні, за допомогою відповідної картки, зможуть сплачувати менше, у маршрутках - 7 гривень (було 5 гривень), у електротранспорті - 5 гривень (було 4 гривні).

Готівковий розрахунок планують вивести з 1 червня, коли запровадять разовий квиток. Придбати його зможуть пасажири в терміналах самообслуговування, які розташовані на зупинках та у магазинах. Вартуватиме він 15 гривень для всіх видів громадського транспорту.

Також виконком міської ради з 1 червня 2024 року повернув часові обмеження на проїзд пенсіонерам та людям з інвалідністю третьої групи. До 10:00 ранку та з 16:00 години дня проїзд для них у комунальному електротранспорті коштуватиме 5 гривень. Тобто в годину пік проїзд платний, а між ранковим та вечірнім піком — безоплатний за умови валідації пільгової картки.

Більш детально з новими тарифами вже можна ознайомитись на транспортному порталі Житомира.

Категорія: Новини / Відео / Транспорт

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: