Найкращі фільми Боллівуду, які могли б потрапити до Голлівуду » Новини Житомира
 
 


Найкращі фільми Боллівуду, які могли б потрапити до Голлівуду

Автор: news_maker від 19-04-2024, 19:10, переглядів: 8


Фото: Noom Peerapong / Unsplash


Якщо ви хочете відпочити, розслабитися та подивитися класний фільм, немає нічого кращого, ніж світ Боллівуду. Музика, пристрасть і творчий підхід говорять самі за себе, а тепер їх починає помічати й цінувати ще й голлівудська еліта.

Аби показати вам, що часи змінюються швидше, ніж будь-хто міг передбачити, пропонуємо стислий огляд деяких художніх фільмів, які готові перетнути всі кордони. Хай вони були перероблені Голлівудом чи показані в оригінальній боллівудській формі ми впевнені, що ці стрічки неодмінно захоплять уяву всього світу. Насолоджуйтесь!

Дев. D
Кадр з фільму “Dev. D” (2009)


Коли юнак переживає розрив із коханням дитинства, він може потрапити в небезпечний світ. Важкі наркотики, гульки до ранку та інші спокусу роблять його життя таким, що скоро сильно відрізняється від того, яким він жив лише кілька тижнів тому.

Спостерігаючи за його випробуваннями та негараздами, глядачі вирушають у подорож, яку ніколи не забудуть, де людина бореться за відновлення почуття власної гідності. Ця боротьба, почуття та емоції, які розуміють на всіх континентах, неодмінно змусить вас додивитися стрічку до кінця, і ми переконані, що ви можете сказати те ж саме про голлівудських керівників, які могли б дати зелене світло ремейку!

Омкара
Кадр з фільму “Omkara” (2006)


Через міцні стосунки правоохоронця зі своїм лейтенантом він врешті-решт вирішує, що його дружина йому зраджує. У цьому культовому боллівудському римейку шекспірівського «Отелло» так багато культурних проблем, що його точно зрозуміють усі. Може скоро ми його побачимо й на голлівудському екрані?

Світ головного героя, де все не так, як здається, змушує глядача замислитися над тим, чим же насправді є життя. Саме такі стрічки зачаровують, захоплюють і дають безліч ідей для роздумів.

3 ідіоти
Кадр з фільму “3 Idiots” (2006)


Коли двоє студентських друзів збираються разом і шукають 3 друга, має бути весело. Це класична історія про дорослішання, що близька кожному, тому ідею стрічки зрозуміє кожен. Усі навколо вважали їх ідіотами, але вони мають усе, аби вважати власні життя й справді щасливими.

Якщо вам подобаються фільми, через які ваші думки про світ навколо змінюються, обов’язково подивіться цей. Сказати, що Голлівуд був би в захваті від «3 ідіотів» — це нічого не сказати.

Сатья
Кадр з фільму “Satya” (1998)


У цій стрічці є все — фальшиві звинувачення, невинуватість, яку ігнорують, і злочинний світ, який намагається затягнути головного героя назад у нетрі — тому вона нікого не залишить байдужим. Це класика, яка зачіпає так багато темних аспектів людської психіки, що ця стрічка, напевне, буде вічним фільмом із кількома головними героями.

Глядач починає переживати за головного героя, щойно побачить пекельний світ, який намагається його втягнути до себе. А якщо ви поставите себе на місце героя, то одразу відчуваєте всю напругу й тривогу цієї стрічки. Це ідеальний вибір для тих, хто бажає зануритися в темну, тривожну історію, що змушує замислитися над тим, що насправді означає бути вільним, живим і в безпеці в сучасному світі.

Бара Аана
Кадр з фільму “Barah Aana” (2009)


Збідніла трійця потенційних злочинців вирішує, що найшвидший спосіб заробити гроші — це почати викрадати заможних людей. Тому вони ні перед чим не зупиняться, щоби покращити власні справи. Коли ви побачите до якого божевілля й жорстокості вони доходять, одразу замислюєшся над тим, яким гуманним може іноді бути людство. Це класична тема, яка неодмінно перейде в Голлівуд і приверне увагу глядачів з усіх верств суспільства.

Чорна п’ятниця
Кадр з фільму “Black Friday” (2004)


Трагедія вибухів у Бомбеї 1993 року показана очима різних людей, які були там, і дає зрозуміти, що є справжня криза й катастрофа. Саме відчуття мужності, разом зі сльозами, які постійно її супроводжують, ще довго крутитиметься в голові глядачів після перегляду цієї стрічки.

Ті, хто хоче краще зрозуміти, як люди можуть так жорстоко поводитися одне з одним, неодмінно мають подивитися цю стрічку. Голлівуд зараз дуже любить фільми-катастрофи про реальні події, і «Чорна п'ятниця», безумовно, задовольняє всі критерії.

Не курити
Кадр з фільму “No Smoking” (2007)


Коли хронічний курець звертається до гуру по допомогу, йому пропонують подорож, від якої голова йде обертом. Він ніколи навіть не уявляв про випробування духу й труднощі, через які йому доведеться пройти. Цю класику мають обов’язково переглянути ті, хто бажає проаналізувати власний шлях дорослішання через трагікомедію з унікальними поворотами сюжету.

Найкращі ресторани можна легко знайти на TripAdvisor чи інших вебсторінках, як і найкращі онлайн-казино, а от із найкращими стрічками Боллівуду трохи складніше. Вони мають низку нематеріальних особливостей, які дають хітам Боллівуду змогу перетинати кордони й ставати глобальними.

З огляду на кількість якісних стрічок Боллівуду останніми роками, уже час цій фабриці мрій завойовувати світ. Тому з нетерпінням чекатимемо, коли наведені вище стрічки справлять справжній фурор у світі.

Категорія: Блоги

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: