У Житомирі бухгалтерка лікарні збагачувалася коштом інших працівників » Новини Житомира
 
 


У Житомирі бухгалтерка лікарні збагачувалася коштом інших працівників

Автор: news_maker від 20-04-2024, 11:16, переглядів: 88


Упродовж 1,5 року працівниця закладу нараховувала собі підвищену зарплатню, лікарняні, аванси та премію. Жінка отримала понад 39 тис грн виплат на особистий рахунок.

З березня 2022 року 44-річна житомирянка, перебуваючи на посаді бухгалтера, здійснювала зарахування заробітної плати та інших виплат на картрахунки працівників закладу за допомогою системи дистанційного банківського обслуговування.

Маючи доступ до управління та розпорядження грошовими коштами на розрахунковому рахунку лікарні, бухгалтерка вносила завідомо недостовірні відомості до Зведених відомостей сум для зарахування на карткові рахунки працівників. Щомісяця цілий рік вона збільшувала розмір заробітної плати, у тому числі авансів, а також лікарняних та премії. Такі оборудки вона проводила за рахунок коштів, що мали бути виплачені іншим працівникам закладу.

Зібравши докази, слідчі Житомирського райуправління поліції під процесуальним керівництвом окружної прокуратури повідомили бухгалтерці про підозру у привласненні чужого майна та в підробці офіційних документів.

У разі доведення вини бухгалтерці загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: