15 дітей з Коростенського району вирушили на відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» » Новини Житомира
 
 


15 дітей з Коростенського району вирушили на відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек»

Автор: news_maker від 25-04-2024, 21:31, переглядів: 175


Ця ініціатива стала можливою завдяки фінансовій підтримці Міністерства соціальної політики, яке виділило кошти для забезпечення дітей з пільгових категорій можливістю брати участь у тематичній зміні під назвою «Ми – незламні Українці». Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

Поїздка до дитячого центру «Артек» – це не просто спосіб розважитися та відпочити, а й важлива можливість для фізичного, емоційного та соціального розвитку. У цьому змішаному процесі вони вивчатимуть щось нове, розвиватимуться в різних напрямках, будуть знайомитися з однолітками з інших регіонів України, а головне – позитивно відчуватимуть атмосферу взаєморозуміння та творчості.

«Загалом такі ініціативи свідчать про те, що уряд та громадські організації віддають перевагу розвитку та дбайливому ставленню до молодого покоління. Діти — це про майбутнє нації, а й , яке потребує уваги та догляду. У відповідь на це, влада та громади вкладають значні зусилля та ресурси в створення сприятливих умов для їхнього розвитку, відпочинку та оздоровлення», – йдеться у повідомленні.

Довідково. У 2014 році після окупації Росією Криму український дитячий табір «Артек» вимушено розмістили під Києвом, а з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну заклад евакуювали з Київської області до Закарпаття.

Сам табір відкрили ще 16 червня 1925 року, а у 2006 році «Артек» став єдиним у світі дитячим центром, якому було присвоєно статус «Під егідою ЮНЕСКО».

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: