У Житомирі відбулася творча зустріч з сучасним українським письменником Василем Шклярем » Новини Житомира
 
 


У Житомирі відбулася творча зустріч з сучасним українським письменником Василем Шклярем

Автор: news_maker від 26-04-2024, 19:51, переглядів: 50


24 квітня Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера стала місцем проведення унікального літературно-музичного вечора, організованого за сприяння Управління культури та туризму Житомирської ОВА. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОВА.

У заході взяв участь відомий український письменник, журналіст та політичний діяч Василь Шкляр, широко відомий як «батько українського бестселера» і лауреат численних престижних літературних премій.

«Зустріч зібрала велику кількість шанувальників творчості Василя Шкляра, які прийшли не тільки послухати про літературні досягнення письменника, але й взяти участь у діалозі з ним. Автор поділився історіями зі свого життя, обговорив жанрове розмаїття своєї творчості та розповів про осіб, які стали прототипами персонажів його книг. Прикрасою вечора став виступ артистів Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера», – йдеться у повідомленні.

Ця зустріч стала яскравим прикладом збагачення культурного життя регіону та підтвердила значення літератури та музики у формуванні громадської свідомості.


Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: