Загалом на обслуговування фонтанів на рік закладено 1,9 мільйони гривень. Тепер ця сума буде зекономлена та залишається в бюджеті. Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.
«По закінченню опалювального періоду КП «Житомирводоканал» щороку розконсервовує фонтани та прочищає. Такі роботи вже проведено і цього року. Це 7 фонтанів. Традиційно, їх вмикають з 1 травня. Проте цього року, на нараді у міського голови було прийнято рішення щодо неможливості витрачання коштів на обслуговування та використання фонтанів у Житомирі. Триває війна, є багато інших потреб, ми маємо допомагати нашим Захисникам та економити кошти бюджету там, де це можливо», — каже Сергій Кондратюк, заступник Житомирського міського голови.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...