Автопригода трапилася, близько 11-ї години 8 травня, на вулиці Михайлівській у Житомирі.
Інспектори розшуку та опрацювання матеріалів ДТП склали на водія ГАЗ протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП, адже останній здійснив наїзд на фонтан, де під вагою транспортного засобу відбулося його руйнування.
Також водій не виконав вимогу інформаційно-вказівного знака 5.36 "Пішохідна зона" в поєднанні з інформаційною табличкою, де зазначено час обслуговування підприємств розміщених на цій вулиці. На керманича велопатрульні винесли адміністративну постанову за ч. 1 ст. 122 (Порушення вимог дорожніх знаків) КУпАП.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...