21 травня близько 16:00 на спецлінію 102 надійшло повідомлення від очевидця про ймовірне падіння з багатоповерхового будинку двох людей. На місце події прибула слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції та медики.
Попередньо, внаслідок падіння з висоти загинули двоє 14–річних дівчат, жительок обласного центру.
Поліцейські продовжують огляд місця події, опитують місцевих жителів, які могли бути очевидцями, проводять інші першочергові заходи для встановлення всіх обставин.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...