У Житомирі планують запровадити електронну реєстрацію дітей у дитячий садок » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


У Житомирі планують запровадити електронну реєстрацію дітей у дитячий садок

Автор: news_maker від 17-07-2013, 14:03, переглядів: 2 119

У Житомирі планують запровадити електронну реєстрацію дітей у дитячий садок

Питання про роботу управління освіти міської ради розглядали 17 липня 2013 року, під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради.

За словами начальника управління освіти міської ради Валентини Весельської, особливу увагу управління приділяє розвитку дошкільної освіти. Зокрема, заплановано впровадження системи електронної реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади, відновлення груп дошкільних навчальних закладів. Крім цього, управління освіти продовжить працювати над розвитком інклюзивної освіти, сприяти зміцненню навчальної, матеріально-технічної бази навчальних закладів м. Житомира, створювати безпечні умови перебування дітей під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах.

«Наразі у дошкільних навчальних закладах м. Житомира перебуває 10 251 вихованців. У зв’язку з тим, що на 100 місць у дитячих садочках претендує 141 дитина ми плануємо запровадити систему електронної реєстрації дітей, за допомогою якої батьки зможуть завчасно зареєструвати своїх дітей. Також здійснюється відновлення груп дошкільних навчальних закладів», – зазначила Валентина Весельська.

Житомирський міський голова Володимир Дебой наголосив на позитивному розвитку галузі освіти у Житомирі.

«Відновлення груп у дошкільних навчальних закладах – це серйозна робота і виконавчого комітету Житомирської міської ради, і управління освіти міської ради. У першу чергу ми маємо оцінювати працю всієї галузі освіти, а не розглядати особисті конфлікти в управлінні освіти, як структурного підрозділу. Приємно, що роботи дітей Житомирських навчальних закладів високо оцінюються міжнародними спеціалістами», – зазначив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: