До кінця листопада 2013 року в Житомирі встановлять 8 спортивних майданчиків » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

До кінця листопада 2013 року в Житомирі встановлять 8 спортивних майданчиків

Автор: news_maker от 22-08-2013, 13:43, Переглядів: 966

До кінця листопада 2013 року в Житомирі встановлять 8 спортивних майданчиків

За ініціативи міського голови Володимира Дебоя та підтримки депутатів міської ради до кінця листопада 2013 року в Житомирі встановлять 8 спортивних майданчиків.

На це із міського бюджету спрямовано понад мільйон гривень. Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Сарно повідомила, що майданчики будуть встановлені за такими адресами: проспект Миру,12, Майдан Мистецькі ворота, вулиця Перемоги,49, провулок Чапаєва,30, провулок 3-й Березівський,6, вул. Київська,13, вул. Довженко,39 та танцювально-спортивний майданчик у Гідропарку.

Адреси розміщення та обладнання для майданчиків підтримали вчора, 21 серпня 2013 року члени виконавчого комітету.

«На сьогоднішній день інфраструктура спортивних майданчиків потребує поліпшення. Будуть встановлені універсальні тренажери - турніки, бруси, шведські стінки, де бажаючі матимуть можливість займатися спортом. З часом, якщо виникне така необхідність, ми будемо покращувати базу цих майданчиків. Для майданчиків ми обираємо такі місця, де відсутні комунікації, щоб під час ремонтів мереж майданчики не були зруйновані», - розповідає Олена Сарно.

На майданчику по вул. Київській, 13 буде зроблено скейт-парк. Олена Сарно відмітила, що місце обрано не випадково, адже тут займається близько 60 дітей, які активно підтримують цю ідею. Вони допомагали знайти найкращого виробника скейт-майданчиків.

На майданчику за адресою провулок Чапаєва,30, планується футбольне поле, а в Гідропарку – баскетбольне.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: