14 тур РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу » Новини Житомира

14 тур РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу

Автор: admin від 17-09-2013, 19:12, переглядів: 1 474

15 вересня вересня відбулись матчі 14 туру РОС-чемпіонату Житомирського району з футболу 2013 року.
В центральному матчі туру між командами «Атлет» (Гуйва) і «Танкіст» (Новогуйвинське) перемогу святкувала гуйвинська команда з рахунком 2:1. Перший тайм закінчився з нічийним рахунком 1:1, а в другому таймі «Атлету» вдалось забити переможний м’яч. Таким чином, «Танкіст» зазнав першої поразки в цьогорічному чемпіонаті, але не втратив першої сходинки в турнірній таблиці. Також слід відзначити, що третю поспіль перемогу здобула команда «Промінь» (Левків).
У першій лізі зустрічалися лідери першості – «Танкіст-2» (Новогуйвинське) і «Троянів». В напруженому матчі перемогла новогуйвинська команда, а команда Трояніва опустилася на третю сходинку турнірної таблиці. Але з огляду на те, що «Танкіст-2» і «Профільтех-2» не мають права виходу у вищу лігу, «Троянів» та «Станишівка» залишаються головними претендентами на підвищення у класі.
У другій лізі вже визначилися команди, що перейдуть у першу – це «Кодня-2» та «Чайка-2», але залишилась єдина інтрига – хто займе перше місце. «Чайка-2» має провести ще одну гру з командою Тетерівки і навіть в разі нічийного результату стане переможцем другої ліги.
Результати матчів 14 туру:
Вища ліга
«МЕТЕОР» (Василівка) – «ПРОФІЛЬТЕХ» (Іванівка) 2:5 (2:3)
«ТАНКІСТ» (Новогуйвинське) – «АТЛЕТ» (Гуйва) 1:2 (1:1)
«ЧАЙКА» (Глибочиця) – «КОЛОС» (Ліщин/Лука) 1:2 (1:1)
«ОЛІМПІК» (Слобода-Селець) – «ЕКСПРЕС» (Висока Піч) 4:1 (2:1)
«ПРОМІНЬ» (Левків) – КОДНЯ 2:1 (1:0)
САДКИ – КАМ’ЯНКА 2:4 (0:0)
Тож запрошуємо вболівальників на матчі 15 туру, які відбудуться у Глибочиці, Новогуйвинському, Василівці, Кодні, Оліївці 21 та 22 вересня.

Категорія: Новини / Спорт