На Михайлівській планують замінити каналізацію яка прослужила майже 52 роки » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Михайлівській планують замінити каналізацію яка прослужила майже 52 роки

Автор: admin от 19-09-2013, 21:44, Переглядів: 1139

На Михайлівській планують замінити каналізацію яка прослужила майже 52 роки

18 вересня 2013 року працівниками КП «Житомирводоканал» проводились профілактичні роботи з прочищення каналізаційної мережі по вулиці Михайлівській.

Про це розповів начальник цеху з експлуатації каналізаційних мереж КП «Житомирводоканал» Віталій Косянчук.

«На сьогоднішній день мережі вже відпрацювали півтора два строки свого періоду експлуатації. Місто розширювалось, а каналізація ні. З Михайлівської, з вулиці Лятошинського і будівель біля Житнього ринку, всі стоки скидаються сюди, а дані труби не в змозі пропустити ті стоки, які в них потрапляють», - говорить Віталій Косянчук.

Комунальники розповідають, що надійшли скарги від жителів масиву по вул. Лятошинського та і вул. Михайлівської (зі сторони вул. Київської). Вони припускають, що десь завалений колектор і не може пропустити необхідну кількість стоків, які надходить до каналізації. Для прочистки водовідвідних мереж комунальникам довелося використовувати спецтехніку, в тому числі й гідропромивочну машину «Кріт».

Довжина каналізації по вулиці Михайлівській 335 м. з них 165 м. це керамічна труба діаметром 250 мм. і 170 м. – 500 мм. Документація мереж водовідведення датується 1961 роком, а це вже більш ніж 50 років експлуатації.

У 2013 році заплановано здійснення робіт першої черги реконструкції вулиці Михайлівської, в рамках реконструкції вулиці будуть прокладені нові водогінні та каналізаційні мережі.
На Михайлівській планують замінити каналізацію яка прослужила майже 52 роки

Категорія: Новини, Фотозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: