Ремонт доріг в Житомирі відновлено ОНОВЛЕНО » Новини Житомира
 
 


Ремонт доріг в Житомирі відновлено ОНОВЛЕНО

Автор: admin від 7-10-2013, 20:52, переглядів: 1 990

Ремонт доріг в Житомирі відновлено ОНОВЛЕНО

Складні погодні умови серпня і вересня, а також складне фінансування не дали цьогоріч можливості житомирським комунальникам у повному обсязі і вчасно завершити планові роботи з асфальтування та ремонтів доріг. За розпорядженням міського голови Володимира Дебоя, з настанням сприятливого температурного режиму роботи з ремонту доріг відновлюються.

Зокрема, вже з початку цього тижня на трьох вулицях Житомира знову працюють бригади, що проводять ремонти асфальтно-бетонного покриття.

7 жовтня 2013 року, Житомирський міський голова Володимир Дебой разом із депутатом міської ради Олександром Фещенком під час робочого об’їзду оглянули ділянки по вулицях Котовського, Східній та Бориса Тена, де вже розпочалися роботи з асфальтування покриття.

Першочергово асфальтування доріг розпочинають на тих ділянках, де вже проведено підготовчі роботи. Для того, аби асфальт тримався довше, а латання доріг було більш якісне, комунальники завчасно проводили фрезерування доріг. Працівники говорять, що намагатимуться заасфальтувати всі підготовлені ділянки, аби місто нормально увійшло у зиму.

Директор КП «УАШ» Володимир Гаврилюк повідомив, що уже завтра бригади працюватимуть і по вул. Вітрука та Селецькій.

Невиконані планові ремонти з асфальтування переносять на наступний, також нині формують перелік доріг і дворів, які асфальтуватимуть у 2014 році.

Разом із проведенням ремонтних робіт житомирські комунальники продовжують поповнювати запаси Житомира піщано-солевою сумішшю, якої на зиму необхідно від 10 тис.тонн.
Ремонт доріг в Житомирі відновлено ОНОВЛЕНО

Ремонт доріг в Житомирі відновлено ОНОВЛЕНО

Ремонт доріг в Житомирі відновлено ОНОВЛЕНО

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: