Питання про виділення з бюджету коштів на придбання житла для голови обласної ради НЕ розглядається » Новини Житомира
 
 


Питання про виділення з бюджету коштів на придбання житла для голови обласної ради НЕ розглядається

Автор: news_maker від 15-03-2012, 13:14, переглядів: 2 211

Питання про виділення з бюджету коштів на придбання житла для голови обласної ради НЕ розглядається

На персональному блозі журналістки «Українських новин» Лариси Бекети, розміщеному на сайті «Житомир.інфо», з’явилася інформація, яку охоче почали смакувати інші інтернет-видання, нібито голові Житомирської обласної ради Йосипу Запаловському куплять квартиру за кошти бюджету. Цитуємо у перекладі українською з російськомовного тексту: «У документах, розданих депутатам для вивчення, серед об’єктів і проблем, на які пропонується виділити гроші із обласного бюджету, окремим рядком написано: дольова участь у придбанні житла голові обласної ради».
Справді, Йосип Запаловський досі не має квартири в Житомирі й упродовж останніх двох років мешкає у готелі. Тож цілком природною мала б бути і пропозиція про житло. Та оскільки вона виглядала б, м’яко кажучи, не коректною по відношенню до тисяч громадян, які роками стоять на квартирних чергах, виділення квартири «людині при владі», ясна річ, - неприпустиме. За інформацією головного фінансового управління Житомирської облдержадміністрації, питання про виділення з обласного бюджету коштів на придбання житла для голови обласної ради Запаловського Й.А. під час проведення засідань постійних комісій обласної ради в ході підготовки до 9 сесії обласної ради VI скликання (22 березня 2012 року) не розглядається. Також зазначене питання не планується виносити на розгляд сесії обласної ради.
Зате в інформації – жодного слова про весь перелік проблемних питань для розгляду при внесенні змін до обласного бюджету. Це і пропозиції про виділення з обласної скарбниці майже 12 з половиною мільйонів гривень на охорону здоров’я, майже по півтора мільйона – на соціальне забезпечення та культуру, фізичну культуру і спорт тощо – всього 22 мільйони гривень, хоча потреба у коштах вп’ятеро більша.
Автор лже-сенсації, очевидно, має дар провидіння, а швидше – бурхливих фантазій, бо заявляє на весь світ, що знає все наперед. У блогера, бачте, навіть «закрадається думка, що посаду голови обласної ради, коли справа дійде до реальної покупки, може уже займати інша людина». І далі – посилання на одні чутки. Не було б так смішно, якби не було так сумно. Журналістика подібного ґатунку явно із недобрим присмаком. Ось тут і справді закрадається думка, що публікація є замовною, тенденційною, завідомо спрямованою супроти влади. Тим паче зараз, коли ця влада має сили і можливості реалізувати надзвичайно важливі для суспільства, кожного громадянина, соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича.
Втім, час покаже, на чиєму боці правда. А сила – у правді.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: