Кубок Житомирського району з футболу 2013 року » Новини Житомира

Кубок Житомирського району з футболу 2013 року

Автор: news_maker від 4-11-2013, 14:48, переглядів: 1 582

Відбулись заключні матчі розіграшу Кубку Житомирського району з футболу 2013 року. 2 листопада у півфінальних матчах визначались фіналісти розіграшу. Найбільший інтерес, звичайно, викликала пара «Танкіст» - «Профільтех», які грали свою гру на стадіоні смт Новогуйвинського. Чемпіон та «срібний» призер чемпіонату видали цікавий, захоплюючий матч. «Профільтех» дуже серйозно настроївся на гру, практично увесь матч мав ігрову перевагу і в підсумку здобув перемогу з рахунком 2:0. В іншій парі «Атлет» впевнено обіграв «Кам’янку» з рахунком 5:1.
Результати матчів ½ фіналу:
«Танкіст» (Новогуйвинське) – «Профільтех» (Іванівка) 0:2
«Атлет» (Гуйва) – Камянка 5:1

У неділю, 3 листопада, на стадіоні с. Глибочиця відбувся фінальний матч, який зібрав чисельну армію вболівальників Житомирського району та м. Житомира. Чудова осіння погода додавала святково настрою усім присутнім. «Профільтех» активніше розпочав матч і мав декілька небезпечних моментів біля воріт команди «Атлет». Однак в середині першого тайму гра вирівнялась і проходила на зустрічних курсах. За декілька хвилин до перерви, коли вже всі вирішили, що тайм так і завершиться без забитих м’ячів, грубої помилки припустились оборонці та воротар іванівської команди і нападник гуйвинців Коваль Юрій відкрив рахунок. По перерві, при рівній грі, гуйвинська команда заробила пенальті, який чітко реалізував все той же Коваль Юрій. Надалі ініціативу перехопили іванівські гравці і в середині тайму зуміли скоротити відставання у рахунку, відзначився Оріховський Павло. Після цього маючи ще декілька чудових нагод зрівняти рахунок профільтехівці пропустили третій м’яч зі штрафного удару, який красивим дальнім ударом в «дев‘ятку» забив Рафальський Віталій. До завершення матчу рахунок не змінився, попри старання іванівської команди.
Фінал:
«Атлет» (Гуйва) – «Профільтех» (Іванівка) 3:1

Таким чином, другий рік поспіль, володарем Кубку Житомирського району стала команда «Атлет» (Гуйва) з чим ми її щиро вітаємо.

Цим матчем завершився футбольний сезон 2013 року в Житомирському районі.
8 листопада о 17 год в Будинку культури с. Сінгури відбудеться офіційне закриття сезону на якому призери чемпіонату та першості отримають зароблені медалі, а також будуть нагороджені лауреати сезону в інших номінаціях. Тож запрошуємо усіх любителів футболу на святкове дійство.

Категорія: Новини / Фото / Спорт