Волонтери з Японії та Південної Кореї обмінюватимуться досвідом із житомирянами » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Волонтери з Японії та Південної Кореї обмінюватимуться досвідом із житомирянами

Автор: news_maker от 12-11-2013, 19:11, Переглядів: 1120

Волонтери з Японії та Південної Кореї обмінюватимуться досвідом із житомирянами

Круглий стіл «Про спільну волонтерську діяльність у м. Житомирі» за участі делегації волонтерів із Японії та Південної Кореї, а також заступника Житомирського міського голови Олександра Бочковського відбувся 12 листопада, у прес-центрі Житомирської міської ради.

Під час круглого столу Олександр Бочковський привітав волонтерів-іноземців і наголосив на тому, що волонтерський досвід надзвичайно корисний для обох сторін, адже завдяки цьому кожен вчиться один у одного, а спільний досвід допомагає волонтерам краще боротись із негативними явищами.

«Наші волонтери підтримували постраждалих під час аварії на ЧАЕС. На сьогоднішній день активно надаємо допомогу лікарням України. Я неодноразово приїздила до Києва. І мені сподобалась ваша культура. Тому вважаю, що змогла реалізувати обмін не лише волонтерським досвідом, але й культурним», – зазначила керівник волонтерської групи Набуко Оморі.

Директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Юрченко ознайомила присутніх із програмою перебування делегації волонтерів у Житомирі.

Упродовж трьох днів волонтери братимуть участь у різних заходах, зокрема: 13 листопада (в першій половині дня) на базі соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка волонтери-іноземці перейматимуть досвід волонтерів-студентів даного університету.

Цього ж дня, але вже після обіду, волонтери з Японії та Південної Кореї разом із житомирянами відвідають ЗОШ № 2 м. Житомира і проведуть для дітей із вадами слуху майстер-клас із оріґамі.

14 листопада для іноземної делегації волонтерів організатори проведуть екскурсію містом, під час якої гості відвідають Музей космонавтики імені С. П. Корольова, історичні пам’ятки Житомира тощо.

Нагадаємо, мета перебування делегації в Україні – обмін досвідом волонтерської діяльності між країнами світу, благодійні проекти, зустрічі з волонтерами міст України.
Волонтери з Японії та Південної Кореї обмінюватимуться досвідом із житомирянами

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: