Перша прес-конференція новопризначеного прокурора області була присвячена питанням протидії корупції » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Перша прес-конференція новопризначеного прокурора області була присвячена питанням протидії корупції

Автор: news_maker от 26-11-2013, 13:14, Переглядів: 1543

Перша прес-конференція новопризначеного прокурора області була присвячена питанням протидії корупції

За словами обласного прокурора Валерія Шкуро, впродовж цього року на Житомирщині до суду було спрямовано 57 протоколів про корупційні діяння, до різного роду відповідальності притягнуто 44 правопорушники. Аналізуючи стан протидії корупції в нашому регіоні, прокурор області Валерій Шкуро відзначив :

"Серед виявлених корупціонерів – не лише дрібні посадовці. Спостерігається тенденція до зростання кількості виявлених корупціонерів серед службових осіб органів влади та місцевого самоврядування"

Також Валерій Шкуро оприлюднив і найбільш значні факти виявлених корупційних діянь на Житомирщині.

"Судами притягнено до адміністративної відповідальності двох заступників голів райдержадміністрацій, які незаконно прийняли рішення про надання близьким родичам дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 76 га. Незаконне розпорядження скасовано, посадовців позбавлено займаних посад.

До відповідальності перед судом притягнуто начальника Овруцького районного управління юстиції. Щоб не сплачувати понад 200 гривень штрафу за порушення правил дорожнього руху, цей юрист наказав підлеглим не реєструвати постанову начальника державтоінспекції"

Варто додати, що по завершених кримінальних справах сума збитків, завданих бюджету, сягнула позначки у три мільйони гривень.

Майже 60 відсотків цих грошей державі було відшкодовано під час досудового слідства.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: