З 2 спроби депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

З 2 спроби депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету

Автор: news_maker от 11-12-2013, 12:54, Переглядів: 1348

З 2 спроби депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету

З 2 спроби питання щодо розпуску виконавчого комітету прийняли депутати Житомирської міської ради 11 грудня 2013 року, під час позачергової сесії. Так депутати оцінили діяльність виконавчого комітету, до складу якого входять представники у тому числі опозиційних сил.

Під час розгляду питання розпуску виконавчого комітету перед депутатами та житомирянами виступив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Володимир Дебой підкреслив, що це питання включено до порядку денного двічі, а отже – з порушенням регламенту міської ради, з певним притиском на депутатський корпус. Адже досі жодних зауважень щодо роботи виконавчого комітету не надходило.

Міський голова Володимир Дебой наголосив, що виконавчий комітет працював ефективно, адже забезпечив ситуацію в Житомирі однією з найбільш стабільних і спокійних, порівняно із іншими містами держави, за рахунок того, що міська влада знаходить порозуміння з лідерами студентського руху та всіма людьми, які виступають за мирне волевиявлення.

«Якщо сьогодні в силу різних обставин та особистих образ у декого виникло бажання щось змінювати, то це питання повинно обговорюватися, а не вирішуватися підпільно. Ми не можемо допустити колапсу в місті. Я закликаю кожного добре обдумати своє рішення, адже сьогоднішня ситуація може створити ще більшу напругу на фоні загальнодержавної», – сказав Володимир Дебой.
З 2 спроби депутати проголосували за розпуск виконавчого комітету

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: