Офіційна інформація щодо витоку води з водопровідної мережі в районі провулку Кам’яний Узвіз » Новини Житомира
 
 


Офіційна інформація щодо витоку води з водопровідної мережі в районі провулку Кам’яний Узвіз

Автор: news_maker від 26-04-2012, 13:38, переглядів: 1 883

Офіційна інформація щодо витоку води з водопровідної мережі в районі провулку Кам’яний Узвіз

Повідомляємо, що питання висвітлене в сюжеті стосується водогону Ø1200 мм., який введено в експлуатацію у 1988 році.

Зазначений водогін збудований з залізобетонних та металевих труб. Під час його будівництва в місці з’єднання металевої та залізобетонної труби будівельниками технологічно влаштовано попутний дренаж для відведення води, в разі несанкціонованих/аварійних витоків.

Через незалежні (форс-мажорні) обставини, як раз на місці з’єднанні труб виникло пошкодження(розгерметизація стиків), у зв’язку з чим відбуваються витоки води, яка вибиває на поверхню та по дренажу відводиться у річку Кам’янку.

Одразу після уведення в експлуатацію зазначеного водогону для запобігання затоплення прилеглої території та житлових будинків.

Силами КП «Житомирводоканал» у квітні 2010 року на зазначеній ділянці виконувались ремонтні роботи, а саме було встановлено муфту Ø 1400 мм., що дало змогу припинити витоки води.

На сьогоднішній день, на тому ж місці витоки води поновились. Завдяки дренажу присадибні ділянки, які розташовані біля місця пошкодження не підтоплюються.

Для повторного проведення робіт з ремонту/ліквідації місця пошкодження на водогоні Ø 1200 мм., для створення відповідних умов їх проведення КП «Житомирводоканал» необхідно виконати зупинку роботи ВНС ІІ підйому та на час виконання робіт залишити майже 50% міста без водопостачання.

Орієнтовно терміни виконання робіт 2-3 доби.

Зазначені роботи можливо виконати силами КП «Житомирводоканал» не раніше ІІ декади травні поточного року після закінчення свят та навчального року.

На сьогоднішній день КП «Житомирводоканал» виконуються підготовчі роботи для проведення відповідного ремонту проблемного місця водогону.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: