24 травня Володимир Дебой особисто пройшов до торгуючих біля Житнього ринку » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


24 травня Володимир Дебой особисто пройшов до торгуючих біля Житнього ринку

Автор: news_maker від 24-05-2012, 21:44, переглядів: 1 824

24 травня Володимир Дебой особисто пройшов до торгуючих біля Житнього ринку

Мета зустрічі передбачала побачити людей, які категорично проти перенесення торгівлі в облаштовані місця, ще раз почути чим вони незадоволені, крім просто власного небажання йти з центральної частини міста, з’ясувати мотиви їх виступів, адже плата за місця невисока, для пенсіонерів, пільговиків, ветеранів – безкоштовно.

Міський голова Володимир Дебой подякував тим, хто готовий перейти у зручні, відповідно обладнані для цього місця, яких у три рази більше ніж торгуючих біля Житнього ринку. Таких близько 90% людей. Однак є й ті, хто працює нелегально і замість конструктивної, ділової розмови свою думку висловлюють протестами.

«Стихійну торгівлю необхідно припиняти. В деяких містах мало місце знесення несанкціонованої торгівлі силовими методами і перенесення її за місто. У Житомирі ж облаштовані для торгівлі місця знаходяться у центрі в достатній кількості. Центр міста треба зробити зручним для всіх – тих, хто торгує, тих хто приходить купувати, паркувати машини» - зазначив Володимир Дебой.

Під час огляду місць стихійної торгівлі міський голова Володимир Дебой, заступник міського голови Закусило П.І., начальник відділу торгівлі й громадського харчування міської ради Рабошук С.Ф. підтвердили значні порушення законодавства і санітарних норм вуличними торговцями. Зокрема, продаж м’яких іграшок, мобільних телефонів, відсутність продавців на місці продажу товару аби не відповідати на запитання.

Головним висновком сьогоднішнього огляду вулиць, прилеглих до Житнього ринку та зустрічі з торгуючими, які здебільшого уникали розмови або ж висловлювали просто небажання переходити, є необхідність виконувати рішення міськвиконкому, припинити стихійну торгівлю, навести лад на вулицях в центрі міста, впорядкувати торгівлю та торгові місця, робити місто зручним і комфортним для проживання.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: