У Житомирі німецька компанія представила свій проект сміттєперероблювального заводу » Новини Житомира
 
 


У Житомирі німецька компанія представила свій проект сміттєперероблювального заводу

Автор: news_maker від 21-05-2014, 09:55, переглядів: 1 613

У Житомирі німецька компанія представила свій проект сміттєперероблювального заводу

В. о. міського голови Любов Цимбалюк зустрілася із дирекцією німецької компанії, що виступає з пропозицією побудувати у Житомирі сучасний завод з переробки сміття.

«Ми раді, що маємо можливість ознайомитися з даним проектом, адже досвіду переробки твердих побутових відходів у такому форматі Житомир досі не має. Проект вивчатиметься відповідними службами та буде зроблений висновок щодо можливості його впровадження», - зазначила Л.Цимбалюк.

За статистикою, яку наводять представники компанії, щороку підприємство здатне переробляти сміття в об’ємі 100 тис. тонн на рік. У разі його будівництва в Житомирі, буде можливість здійснити переробку і скупчених раніше відходів, що захоронюють на спеціалізованому полігоні.

Відповідно до потреб міста завод, окрім свого прямого призначення, на основі переробки ТПВ може виробляти 20 000 МВт електроенергії, 25 000 МВт термічного тепла або 35 280 000 л дизпалива.

На базі заводу працюватимуть кілька блоків з автоматизованою системою управління, на яких відбуватиметься сортування ТПВ, пироліз (розкладання природних органічних сполук внаслідок нестачі кисню) та виробництво вищезазначеного продукту.

За словами представників компанії « INSIL », однією з переваг даного проекту є те, що він не матиме шкідливого впливу на навколишнє середовище та на персонал, який там працюватиме. В рамках його розробки враховувалися всі необхідні норми: санітарні, пожежні, охорони праці та ін.

Проект передбачає створення близько 70 робочих місць. Тривалість будівництва заводу розрахована на 18 місяців. З них 14 місяців – власне будівельні роботи. 4 місяці – навчання персоналу.

Розмір ділянки, необхідної для створення даного підприємства складає 4 га. За проектом, який презентували представники німецької компанії, завод сам здатен виробляти електроенергію для свого функціонування, тому ніяких енерговитрат для міста не передбачено.

Можливість подальшої співпраці та створення у Житомирі заводу з переробки ТПВ будуть обговорюватися в ході наступних зустрічей.
У Житомирі німецька компанія представила свій проект сміттєперероблювального заводу

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: