Житомир відвідали близько 90 байкерів з Польщі, США, Німеччини, Литви та Чехії » Новини Житомира
 
 


Житомир відвідали близько 90 байкерів з Польщі, США, Німеччини, Литви та Чехії

Автор: news_maker від 31-08-2014, 10:13, переглядів: 1 261

Житомир відвідали близько 90 байкерів з Польщі, США, Німеччини, Литви та Чехії

30 серпня, в рамках XIV Міжнародного Катинського рейду - щорічного мотопробігу, присвяченого пам’яті польських громадян, які загинули у Другій світовій війні й поховані за межами батьківщини, Житомир відвідали близько 90 байкерів з Польщі, США, Німеччини, Литви та Чехії.

Цього року рейд стартував 23 серпня, загалом мотоциклісти подолають близько 7 тисяч кілометрів. Мотобайкери відвідують міста компактного проживання поляків у різних країнах, а також меморіали й історичні пам’ятки. Впродовж трьох тижнів вони відвідають Росію, Литву, Україну, Білорусь й скрізь покладатимуть квіти до місць поховань польських воїнів.

Свій візит до Житомира учасники Катинського рейду розпочали з відвідування пам’ятника Івану Павлу II.

На урочистому покладанні квітів також були присутні Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, в.о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк, заступник міського голови Олександр Бочковський, голова Житомирської обласної спілки поляків Вікторія Лясковська-Щур, житомиряни та гості міста.

Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек зауважив: «Житомир завжди нас гостинно зустрічає. Тут присутня чудова атмосфера, настрій», а також подякував за гарний прийом керівництву міста.

Учасники мотопробігу вручили в.о. міського голови Любові Цимбалюк почесну відзнаку XIV Міжнародного Катинського рейду.

«Ми раді вас вітати на нашій землі, у Житомирі. Запрошуємо вас щороку відвідувати наше місто»,- привітала гостей польською та українською мовами в.о. міського голови Любов Цимбалюк та побажала: «Усім мирного та чистого неба, а вам шановні гості гарної подорожі!».

Учасники XIV Міжнародного Катинського рейду також поклали квіти на могили батьків Ігнація Яна Падеревського та зустрілися з земляками. Після чого колона мотоциклістів вирушила до Бердичева.
Житомир відвідали близько 90 байкерів з Польщі, США, Німеччини, Литви та Чехії
Житомир відвідали близько 90 байкерів з Польщі, США, Німеччини, Литви та Чехії

Категорія: Новини / Фото

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: