У Коростені відмінили фестиваль дерунів » Новини Житомира
 
 


У Коростені відмінили фестиваль дерунів

Автор: news_maker від 31-08-2014, 21:05, переглядів: 2 110

У Коростені відмінили фестиваль дерунів

Міжнародний фестиваль дерунів, який вже став туристичною візитівкою Коростеня, знаний в Україні та за її межами. Цього року перед організаторами фестивалю постало питання: чи варто його проводити, коли Україна опинилась в такій складній військово-політичній ситуації.

На початку серпня з надією на те, що в Україні найближчим часом встановиться мир, під час обговорення питання організатори фестивалю детально вивчили календар проведених та майбутніх кулінарних фестивалів України на 2014 рік, взяли до уваги той факт, що жодного офіційного роз’яснення або заборони щодо проведення масових заходів з боку центральних органів влади немає і розпочали підготовку заходів.

Основною темою цьогорічного фестивалю визначено ЄДІСТЬ України. Фестиваль планували повести під гаслом: «Ми – українці, ми – різні, ми – єдині!», тому на всі обласні ради України було розіслано запрошення взяти участь у ПАРАДІ ЄДНОСТІ, яким планувалося відкрити фестиваль.

Однак, чим ближче наближається дата проведення Фестивалю, тим більше непередбачуваною стає ситуація, тому питання було обговорено на Громадській раді та на сесії міської ради. Коростень відповідально ставиться до проведення фестивалю та до гостей, які звідусіль з’їжджаються в наше місто, а тому рішення необхідно приймати завчасно.

Серед аргументів, які приводились на користь проведення фестивалю, були його національний колорит, ідея єдності та можливість зібрати кошти на благодійну допомогу. Але аргументи, які заперечують ідею проведення, значно вагоміші: це морально-етичний аспект та питання безпеки гостей і учасників фестивалю.

Тож колегіально було прийнято рішення про те, що VII Міжнародний фестиваль дерунів у 2014 році проводитись не буде.

Прийнявши таке рішення, оргкомітет висловлює свої вибачення тим, хто очікував фестиваль, і сподівається на розуміння, а також висловлює щиру надію на те, що перезавантаження Фестивалю дерунів відбудеться у 2015 році.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: