В Житомирі шукають варіанти добудови багатоповерхівки по Щорса 155 » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В Житомирі шукають варіанти добудови багатоповерхівки по Щорса 155

Автор: news_maker от 22-06-2012, 20:32, Переглядів: 1876

В Житомирі шукають варіанти добудови багатоповерхівки по Щорса 155

Коментуючи поточну ситуацію, голова міської ради Володимир Дебой наголосив, що будинок будуть добудовувати спільними зусиллями.

"Ми провели низку засідань – і на рівні ОДА в тому числі, і вийшли на попередню домовленість - роботи по під'єднанню до електричних та газових мереж будинків будуть виконані за рахунок підприємств, тобто це здешевить виконання робіт, асфальтування прибудинкової території планують виконати за рахунок міського комунального підприємства. Інвестори погодились на те, що роботи, які необхідно зробити по облаштуванню власних квартир, вони готові взяти на себе"

Додаткові кошти будуть залучені від продажу 9 квартир будинку, які ще не мають господаря. Врешті решт влада планує звернутися за фінансовою допомогою до Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України. Як поінформував Володимир Дебой, в уряді вже відбулася попередня розмова на предмет виділення з державного бюджету коштів на подібні недобудовані об’єкти. Щодо гарантій міської влади, то міський голова наголосив на тому, що жодних офіційних гарантій він, як керівник міста, дати не може, оскільки міська рада не має таких повноважень

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: