Виконком Житомирської міської ради вирішив поки що не підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті » Новини Житомира
 
 


Виконком Житомирської міської ради вирішив поки що не підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті

Автор: news_maker від 1-10-2014, 15:31, переглядів: 1 534

Виконком Житомирської міської ради вирішив поки що не підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті

Таке рішення було прийняте на засіданні міськвиконкому 1 жовтня.

«Зняти питання і відправити на довивчення. Доручити заступнику міського голови Демчику організувати роботу робочої групи, яка збере перевізників і вивчить це питання, а на наступному виконкомі доповість про результати», - після годинного обговорення сформулювала пропозицію в.о. міського голови Любов Цимбалюк.

За це проголосували 29 членів виконкому (всього у складі виконкому 45 чол.)

Основною причиною зняття з розгляду питання стало те, що перевізники надали недостовірні дані.

«Є обґрунтування підняття тарифів від кількох перевізників, але ці показники є обманом. В тариф закладаються нереалістичні цифри. Коли нам кажуть, що проїзд має зрости майже вдвічі бо подорожчало паливо, а в структурі собівартість паливно-мастильних матеріалів закладено лише 15% - це обман. Якщо закладають 4-5 тисяч зарплату водія, а реально декларують і платять ПДФО з «мінімалки» - це теж обман. Тому давайте нам реальні цифри і ми дамо реальний тариф», - наголошував член виконкому Микола Костриця.

Йому апелював перевізник Савицький, який обслуговує міські маршрутки №1 та №40.

«Ми можемо показати будь-які показники, але реально ми не можемо нормально працювати. Не можемо покрити зупинки. Якщо так діло піде далі, то повернуться 90-ті роки, коли не було ні маршруток, ні тролейбусів», - сказав житомирський перевізник.

Нагадаємо, проектом рішення міськвиконкому планувалося встановити з 10 жовтня 2014 року вартість проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування: на міських автобусних маршрутах, які працюють у режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху в розмірі 3 грн.; на електротранспорті в розмірі 2 грн.

За матеріалами Житомир інфо

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: