Обласна філармонія розпочала свій новий сезон концертом симфонічної музики в житомирському драмтеатрі » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Обласна філармонія розпочала свій новий сезон концертом симфонічної музики в житомирському драмтеатрі

Автор: admin від 3-10-2014, 16:42, переглядів: 1 541

Обласна філармонія розпочала свій новий сезон концертом симфонічної музики в житомирському драмтеатрі


Але вже за місяць завершиться капітальний ремонт приміщення філармонії і глядачі побачать залу старого житомирського театру у тому вигляді, якою вона була 100 років тому.
"Все іде за планом і протягом трьох тижнів в нас буде готова концертна зала, два вестибюлі і сцена. Люди працюють, все добре і незабаром відкриємося", – зазначив директор філармонії Петро Даценко.
У новому концертному сезоні продовжиться співпраця з різними філармонійними колективами України. Вже є домовленості про обмінні концерти з Кіровоградом, Хмельницьким, Тернополем. І, звичайно, в новому сезоні в Житомирі буде багато виступів столичних музикантів.
"Дуже багато запрошених, наш план ми склали ще півроку тому. Ми із задоволенням запрошуємо симфонічний оркестр Національної філармонії, державний естрадно-симфонічний оркестр, буде хор "Хрещатик" і хор "Київ", будуть джазові колективи, окремі виконавці – піаністи, скрипалі, вокалісти, а також дуети і тріо".
Філармонійна афіша вже 14 жовтня запрошує житомирську публіку на концерт оркестрової групи національного ансамблю танцю імені Павла Вірського. Повідомляє Житомирська Хвиля

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: