8 мільйонів грн заблокували на рахунках 43 фіктивних підприємств слідчі Управління Міндоходів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

8 мільйонів грн заблокували на рахунках 43 фіктивних підприємств слідчі Управління Міндоходів

Автор: news_maker от 12-11-2014, 14:31, Переглядів: 1009

8 мільйонів грн заблокували на рахунках 43 фіктивних підприємств слідчі Управління Міндоходів

Як нам повідомили з прес-служби цього відомства, на початку листопада працівниками цієї структури проведено 9 обшуків суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності, два з них у банківських установах. У ході обшуків виявлено та вилучено 43 печатки, 32 одиниці комп’ютерної техніки, чекові книжки, первинні бухгалтерські документи, чорнові записи, які свідчать про злочинну діяльність.

З метою відшкодування збитків на рахунках підприємств з ознаками "фіктивності" і заблоковано згадані мільйони. Також у рамках кримінального провадження, яке здійснюють слідчі управлінням, викрито діяльність злочинної групи. В період 2013-2014 років спритники на території Житомирської, Київської та Харківської областей надавали послуги з незаконного формування податкового кредиту, сприяли в умисному ухиленні від сплати податків, створенню фіктивних підприємств для прикриття власної незаконної діяльності.

Всі обставини цієї кримінальної справи має з'ясувати досудове слідство.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: