У Житомирі влаштували концерт до 77-ої річниці від Дня народження Івана Сльоти » Новини Житомира
 
 


У Житомирі влаштували концерт до 77-ої річниці від Дня народження Івана Сльоти

Автор: news_maker від 4-12-2014, 15:32, переглядів: 1 553

У Житомирі влаштували концерт до 77-ої річниці від Дня народження Івана Сльоти

До 77-ої річниці від Дня народження відомого українського композитора із світовим ім'ям, керівника ансамблю "Льонок" – Івана Сльоти, в обласному осередку УТОС відбувся святковий концерт співочого колективу "Калина".

Так співпало, що захід проходив у день народження дружини Івана Михайловича – Валентини Сльоти, яка і зараз продовжує справу свого чоловіка. Говорить голова обласної організації УТОС Юрій Матвієнко:

"Наш захід не зовсім звичайний. Напередодні був Міжнародний день інвалідів, але це не є свято, це згадка про те, що такі люди, з обмеженими фізичними можливостями існують. Але сьогодні ми присвятили цей день Іванові Сльоті. Ця людина є знаковою для Житомирщини. І слобозрячі цінують його творчість і те, що він зробив для розвитку української культури".

За словами музичного керівника колективу "Калина" Сергія Цимбалюка, "Льонок", для них був і залишається взірцем високої художньої майстерності. Тож недарма він обрав для виконання пісні саме цього колективу.

"Це пісні "Розійдися туманочку", найвідоміша пісня "А льон цвіте", "Ой шумлять хліба" і дуже багато інших не менш цікавих творів". Виступ співочого колективу вразив почесну гостю: "Сиділа і з таким захопленням дивилася концерт, бо це ж такі люди які не бачать, здавалося що їм у житті треба, сиди собі вдома, а ні – вони прагнуть до високодуховного, багато чого у них можна повчитись", – поділилася враженнями Валентина Сльота.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: