Військовий інститут С.П. Корольова відзначає своє 100-річчя » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Військовий інститут С.П. Корольова відзначає своє 100-річчя

Автор: news_maker от 8-12-2014, 18:29, Переглядів: 2568

Військовий інститут С.П. Корольова відзначає своє 100-річчя

Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій вже давно став візитівкою обласного центру. Навчальний заклад був заснований 8 грудня 1914 року, і в той час у ньому розпочали підготовку фахівців, які в роки Першої світової війни створювали системи боротьби з повітряним ворогом та протистояння йому. Протягом 100 років свого існування інститут змінював свої назви, місця дислокації та напрямки підготовки. А з 1946 року навчальний заклад був перенесений до Житомира, де й розпочалася нова сторінка в його історії.
8 грудня в Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги відбулися урочистості з нагоди відзначення 100-річчя Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова (ЖВІ). Цього дня зі словами вдячності та нагородами привітати викладачів, випускників, ветеранів та студентів навчального закладу прийшли голова облдержадміністрації Сергій Машковський, його заступник Ярослав Лагута, представники міської влади та громадськості.
Гості заходу змогли оглянути експозицію сучасних науково-технічних розробок ЖВІ, а піднесену й святкову атмосферу доповнював Національний президентський оркестр.
Начальник Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, академік Академії наук прикладної радіоелектроніки та Академії технічних наук, доктор технічних наук, професор, генерал-майор Юрій Даник зазначив, що сьогодні навчальний заклад визначає рух вперед за пріоритетними для обороноздатності держави напрямками. За словами керівника інституту, кожна держава заслуговує визнання на міжнародній арені лише тоді, коли в ній розвивається і цінується потужна система освіти та науки. Юрій Даник висловив переконання, що попереду у ЖВІ ще багато перемог і здобутків, які зміцнять обороноздатність України.
Голова облдержадміністрації Сергій Машковський наголосив: «За роки свого існування Житомирський військовий інститут пройшов нелегкий шлях становлення, розвитку та реформування і став гордістю Житомирщини. Завдяки висококваліфікованим викладачам, наполегливій праці, впровадженню новітніх технологій цей навчальний заклад є основою створення сучасних Збройних Сил України, які спроможні забезпечувати оборону нашої Батьківщини на найвищому рівні. Бажаю усім тим, хто творить славну історію військового інституту, натхнення, нових здобутків, а всім нам – мирного неба».
Голова облдержадміністрації подарував військовому інституту унікальну 13-томну енциклопедію про Україну, в якій згадується і Житомирський військовий інститут, буклети «100 років на варті безпеки Батьківщини» до ювілею інституту та картину із зображенням Тригірського монастиря від обласної організації Національної спілки художників України. За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову дисципліну, високий професіоналізм та з нагоди 100-річчя Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Сергій Машковський нагородив почесними грамотами облдержадміністрації:
Бєлікову Валентину Григорівну – начальника друкарні Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій;
Павлюка Івана Семеновича – наукового співробітника науково-дослідної лабораторії проблем розробки, застосування та експлуатації засобів радіоелектронної розвідки наукового центру друкарні Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій;
Рибачука Романа Ігоровича – підполковника, заступника начальника навчального відділу Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій.
Сучасні досягнення викладачів та студентів Житомирського військового інституту свідчать про те, що на малій батьківщині Сергія Корольова бережуть і примножують традиції геніального конструктора.
Військовий інститут С.П. Корольова відзначає своє 100-річчя
Військовий інститут С.П. Корольова відзначає своє 100-річчя
Військовий інститут С.П. Корольова відзначає своє 100-річчя
Військовий інститут С.П. Корольова відзначає своє 100-річчя

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: