Головна ялинка Житомира посіла 10-те місце за висотою у рейтингу всіх новорічних дерев України » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Головна ялинка Житомира посіла 10-те місце за висотою у рейтингу всіх новорічних дерев України

Автор: news_maker от 25-12-2014, 15:39, Переглядів: 925

Головна ялинка Житомира посіла 10-те місце за висотою у рейтингу всіх новорічних дерев України

Серед найвищих лісових красунь – ялинки Харкова – 36 метрів, Дніпропетровська – 29 метрів та Вінниці – 28. У більшості всі деревця – штучні, пише Чернівецький портал Vsemisto.info. Вперше за час незалежності, у Києві – жива ялина.

Вона важить 12 тонн, її висота – 24 метри, вік 82 роки, і встановлена вона на Софійській площі. У рейтингу столична красуня посідає п’яте місце.

Щоправда на Всеукраїнський рекорд цьогоріч претендувала і коростенська ялинка. Її висота становила 25,6 м, а тому в неї були шанси стати найвищою центральною ялинкою України. Однак, зрізавши дерево, комунальники виявили, що наявна техніка не дозволяє доставити в місто ялинку такої висоти, не пошкодивши її. Тому довелося вкоротити стовбур дерева. Тепер висота встановленої у Коростені ялинки становить 23 метри.

Щодо Житомира, то у нас вже за кількарічною традицією ялинка штучна, заввишки 18 метрів. І "прописалася" вона на майдані Корольова.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: