У Житомирі змінили вартість харчування дітей у школах » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


У Житомирі змінили вартість харчування дітей у школах

Автор: news_maker від 29-12-2014, 18:23, переглядів: 2 172

У Житомирі змінили вартість харчування дітей у школах

З 1 січня 2015 року змінено вартість харчування дітей міста Житомира у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

Так, встановлено вартість харчування однієї дитини у дитячому садочку у розмірі 11,9 грн. (для дітей раннього віку) та 18,1 грн. (для дітей дошкільного віку). При цьому половину даної суми сплачується із міського бюджету, іншу – за рахунок коштів батьків. Харчування у санаторних групах – 23,0 грн.

Збільшено вартість сніданків для учнів 1-4 класів та безоплатних обідів в загальноосвітніх закладах. З 1 лютого 2015 року встановлено вартість відповідно 8,9 грн та 10,3 грн в день на одного учня.

«Члени виконавчого комітету прийняли сьогодні важливе рішення для покращення харчування наших дітей в дошкільних навчальних закладах та наших школах. У середньому буде збільшена вартість харчування на 25-30% для того, щоб ми гнучко відреагували на підвищення цін на продукти харчування і максимально забезпечили виконання матеріальних норм в закладах, які підпорядковані управлінню освіти», - зазначив начальник управління освіти міської ради Валентин Арендарчук.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: