Музична школа №2 представляла Житомир на II Міжрегіональному конкурсі «Сучасні ритми» » Новини Житомира
 
 


Музична школа №2 представляла Житомир на II Міжрегіональному конкурсі «Сучасні ритми»

Автор: admin від 24-02-2015, 14:53, переглядів: 1 630

Музична школа №2 представляла Житомир на II Міжрегіональному конкурсі «Сучасні ритми»

Музична школа №2 імені Святослава Ріхтера представляла Житомир на II Міжрегіональному конкурсі юних баяністів, акордеоністів та ансамблів для шкіл естетичного виховання «СУЧАСНІ РИТМИ», який відбувся 14-15 лютого 2014р. у м. Кривий Ріг. Конкурс організовано за ініціативою адміністрації навчального закладу «Криворізька міська музична школа №4» та за підтримки управління культури міської ради м. Кривий ріг.

В конкурсі взяли участь представники з 14 областей України, серед яких Полтава, Харків, Дніпропетровськ, Чернівці, Одеса, Запоріжжя, Черкаси та інші. Прекрасні традиції розвитку академічного виконавства на баяні та акордеоні продемонстрував наш земляк – Антон Глазюк, учень музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера, клас викладача Анатолія Литвинчука. Антон став Лауреатом конкурсу - посів ІІ місце і отримав грошову премію. Слід зазначити, що в Кривому Розі 14 музичних шкіл. Конкурс проходив в музичній школі №4 – сучасному триповерховому приміщенні, яке має концертний зал на 250 місць. Особливо приємні враження залишилися від теплоти і доброзичливості організаторів конкурсу та й всіх криворіжців.

Антон Глазюк успішно виступив і в обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури «Нові імена України», який відбувся у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича 18 лютого. У конкурсі взяли участь 92 учасники шкіл області в чотирьох номінаціях. Цього разу Антон отримав найвизначнішу нагороду – Гран-Прі конкурсу в номінації «Інструментальне виконавство» і був запрошений на Всеукраїнський огляд-конкурс «Нові імена України 2015» до м. Києва. У конкурсі успішно виступив ще один вихованець музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера Філіп Ющенко, клас викладача Віктора Журавського. Філіп посів ІІ місце теж в номінації «Інструментальне виконавство».

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: