Житомирянин - переможець Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


Житомирянин - переможець Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах

Автор: admin від 24-02-2015, 14:57, переглядів: 1 022

Житомирянин - переможець Всеукраїнського конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах

13-15 лютого 2015 року в м. Київ відбувся Всеукраїнський конкурс виконавців на духових та ударних інструментах пам’яті Миколи Тимохи.

Музична школа №4 м. Житомира була представлена на конкурсі учнем 6 кл. Бочелюком Назарієм (викладач Романько В.В., концертмейстер Трифонова Г.А.). Для Назарія конкурс був не лише серйозним випробуванням, а і чудовим святом музики, на якому панують радість, бажання грати і творити.

Конкурсантів оцінювало авторитетне журі на чолі із заслуженим артистом України, доктором мистецтвознавства, професором Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Посвалюком Валерієм Теретійовичем.

Виступ Назарія Бочелюка було визнано найкращим серед усіх конкурсантів. Він отримав звання переможця конкурсу в номінації «Ударні інструменти», став лауреатом І ступеня, отримав медаль та диплом лауреата. Також за високий професійний рівень підготовки учня дипломами були нагороджені викладачі Романько В.В. та Трифонова Г.А.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: