В облдержадміністрації розпочне роботу єдиний центр надання допомоги бійцям АТО » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

В облдержадміністрації розпочне роботу єдиний центр надання допомоги бійцям АТО

Автор: news_maker от 26-02-2015, 15:44, Переглядів: 744

В облдержадміністрації розпочне роботу єдиний центр надання допомоги бійцям АТО

Особливості реабілітації учасників АТО в лікувальних закладах Житомирщини обговорювалися 25 лютого в прямому ефірі програми «Віч-на-віч» на обласному телебаченні. Свою точку зору з цього приводу висловили заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас, начальник Житомирського військового госпіталю Олександр Серебряков і директор центру реабілітації та здоров’я «Відродження» Матвій Хренов.
Ярослав Лагута звернув увагу, що із жовтня 2014 року на Житомирщині розпочалася реалізація програми реабілітації військовослужбовців, які брали участь в АТО. «Ми продовжили фінансування цієї програми і на 2015 рік. Розуміємо, що передбачених коштів може не вистачити, але між керівництвом облдержадміністрації та депутатським корпусом обласної ради досягнуто порозуміння і при потребі буде прийнято рішення про додаткове фінансування», - зазначив посадовець.
Олександр Торбас розповів, що в рамках програми реабілітації за консультативною допомогою звернулося 3800 бійців, реабілітацію в лікувальних закладах на третинному рівні пройшло 664 військовослужбовці, на вторинному – 300. Керівник профільного департаменту наголосив, що в області вистачає кваліфікованих фахівців для лікування та реабілітації військових. Показовим є той факт, що житомирські медики досить швидко освоїли методи лікування поранень, отриманих на полі бою. Зараз триває процес підготовки психологів, які надаватимуть кваліфіковану допомогу тим, хто повертається зі сходу України.
За словами Олександра Торбаса, незважаючи на те, що в області немає бюджетного магнітно-резонансного томографа, бійці мають можливість пройти діагностику безкоштовно у приватних структурах. А найближчим часом вирішуватиметься питання зубопротезування військових у приватних стоматологічних клініках на безоплатній основі.
Ярослав Лагута повідомив: «В облдержадміністрації вже виділено приміщення, і сподіваюся, що до кінця цього тижня розпочне роботу єдиний центр надання допомоги військовослужбовцям, задіяним в АТО. Представники влади спільно із волонтерами намагатимуться максимально спростити процедуру вирішення всіх нагальних проблем бійців».

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: