На Житомирщині спостерігається незначне підвищення народжуваності » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині спостерігається незначне підвищення народжуваності

Автор: news_maker от 4-04-2015, 10:33, Переглядів: 828

На Житомирщині спостерігається незначне підвищення народжуваності

Вік матерів – від 13 до 47. Щорічний аналіз демографічних показників оприлюднили спеціалісти головного управління статистики в області.

Так, на Житомирщині минулоріч зареєстровано 15 тисяч новонароджених, що на 114 більше, ніж у 2013 р. Три сім'ї поповнилися трійнею, а 158 – двійнятами. Цікаво, що найбільше двійнят народилося торік у весняні місяці – у березні і травні (по 18 випадків, а найменше у листопаді – 7 випадків).

Середній вік матерів становив 27 років. Водночас, випадків раннього материнства – чимало. 109 дітей народилися у жінок віком від 13 до 16 років. А шестеро шістнадцятирічних мають вже по дві дитини.

Найстарші мами – це двоє жінок з Бердичева та Ємільчинського району. У 47-річному віці одна народила другу дитину, інша – шосту. За спостереженнями статистиків, змінюються й сталі норми інституту сім'ї. – Кожна п'ята дитина народжена у батьків, які не реєстрували шлюбу. За підрахунками статистиків, в області небагато особливо багатодітних сімей. Так, минулоріч 15 дітей стали за черговістю народження у матерів десятими і більше.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: