Дегазація полігонів твердих побутових відходів, поліпшення екологічної ситуації у місті, створення нових робочих місць та багато інших цілей ставить перед собою компанія ЛНК. Ще восени тільки почалась реалізація проекту з дегазації міського сміттєзвалища, а сьогодні – це вже повністю завершене будівництво комплексу з усіма технічними елементами. Стати свідком першого дня роботи установки, на полігон прибули перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин та директор компанії ЛНК Сергій Клименко. Чоловік розповідає – утилізація біогазу за рахунок примусового відкачування його з тіла полігону твердих побутових відходів, скорочує викиди в атмосферу метану.
Сергій Клименко, директор компанії «ЛНК»:
«У тілі полігону виробляється той газ, який ми дістаємо і використовуємо в установці. Без нас він все одно виходив в атмосферу і цим дихали як місто, так і найближчі населені пункти. І найголовніше, метан, який ми звідси вибираємо - він в 25 разів гірше ніж СО2. Тобто це величезні скорочення викидів в атмосферу».
По завершенні пусконалагоджувальних робіт біогазової установки, її буде підключено в енергосистему України. Сергій Сухомлин констатує - Житомир з цього проекту отримує лише плюси.
Сергій Сухомлин, перший заступник Житомирського міського голови:
«Окрім фінансової складової, компанія ЛНК буде перераховувати до бюджету міста та комунального підприємства 10% від продажу електроенергії за зеленим тарифом. Крім того, достатньо серйозно поліпшується екологія самого полігону. Також, у нас вже найближчим часом буде встановлена сортувальна лінія на полігоні і ми поступово його доведемо у той стан, в якому він має бути».
Сергій Клименко задоволений роботою з Житомирською владою, каже перші об'єкти в країні реалізовувати завжди важче, та з Житомиром у питаннях співпраці жодних проблем не виникло.
Сергій Клименко, директор компанії «ЛНК»:
«Але я Вам однозначно можу сказати, що в Житомирі, тут у вас, працюється насправді дуже легко. З одного боку немає спротиву, немає питань навіщо це потрібно. Найголовніше, напевно, що у нас є підтримка влади міста та підтримка області».
У грошовому еквіваленті 10% прибутку компанії від реалізації електроенергії по зеленому тарифу становить близько 115 тис.грн щомісяця та більше 1 мільйона гривень у рік надходжень до міського бюджету. Саме на такий показник, в компанії, планують вийти на кінець року. А офіційне відкриття установки відбудеться вже наприкінці весни.
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...