В сюжеті коростенського телебачення говориться, що це вдалося зробити фактично за місяць після аварії, хоча спочатку думали, що знадобиться більше часу. Поки шукали заміну тросу, який обірвався, спричинивши аварію, працівники водоканалу провели чимало необхідних робіт:
"Роботи ці доволі специфічні. Треба було провести обслуговування, замінити те обладнання, яке довгий час знаходилося у воді, проржавіло. Був проведений ремонт затворів, замінені гумові ущільнювачі і замінені троси", – розповів журналістам KorostenTV перший заступник міського голови Коростеня Володимир Вигівський.
До речі, замінити вирішили не лише трос, який спричинив аварію, а й решту – для профілактики. Таким чином, за місяць вдалося не лише усунути причину аварії, але й поліпшити стан греблі, кажуть коростенські колеги.
5 березня 2025 року міськвиконком Житомирської міської ради затвердив Порядок проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міських автобусних маршрутах ...
25 березня житомиряни стали свідками того, як ремонтники ліквідовують яму з водою на перехресті вулиць Покровської та Грушевського, засипаючи її зрізаним асфальтом...