40% компенсації від держави можуть отримати ОСББ на заходи з енергоефективності » Новини Житомира
 
 


40% компенсації від держави можуть отримати ОСББ на заходи з енергоефективності

Автор: news_maker від 21-04-2015, 18:14, переглядів: 1 260

40% компенсації від держави можуть отримати ОСББ на заходи з енергоефективності

Кабінет міністрів спільно з державним "Ощадбанком" створили програму компенсації від 20% до 40% вартості кредиту на заходи з підвищення енергоефективності. Отримати компенсацію на утеплення можуть як фізичні особи – мешканці приватних будинків, так і організовані об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК). Розмір відшкодування становить 40% тіла кредиту для юридичних осіб (ОСББ та ЖБК), 30% - для фізичних осіб. Про це у Житомирі розповіли під час інформаційно-роз’яснювального семінару щодо умов надання компенсацій на придбання енергоефективного обладнання, який відбувся за дорученням віце-прем’єр міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка. Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук констатував, що в минулому році Уряд уже розпочав програму з компенсації 20% від вартості на придбання негазових котлів.

«І в нас, до речі, позитивна динаміка з цього приводу. За два тижні в жовтні минулого року було видано кредитів на 2,250 млн. грн. через місяць вже було видано на 12,5 млн.грн, ще через місяць на 1.01.15 вже було видано на 28 млн. грн. Це при тому, що держава відшкодовує лише 20%», – зауважив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

Програму щодо компенсації вартості кредиту на утеплення будинків поки що можливо запровадити в ОСББ, розповів присутнім перший заступник міського голови Сергій Сухомлин. Оскільки там вже організований механізм, є позичальник, є той, хто повертатиме кредит. Тому саме на цей напрямок найбільший відсоток компенсації.

«Зараз розпочинаються подібні пілотні проекти з сум в 500 млн.грн. але лише ті ОСББ, які першими візьмуть участь у цій програмі , матимуть шанс отримати ці гроші. Тому ми так терміново за дорученням віце-прем’єра організували подібний семінар в першу чергу в Житомирі, для того, щоб наші ОСББ мали можливість отримати фінансування», – наголосив Сергій Сухомлин.

Спікери семінару висловили сподівання, що коли програма запрацює, серед населення та ОСББ Житомирщини вона користуватиметься попитом.

40% компенсації від держави можуть отримати ОСББ на заходи з енергоефективності
40% компенсації від держави можуть отримати ОСББ на заходи з енергоефективності

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: