У Житомирі наклали мораторій на видачу паспортів прив’язок нових МАФів » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі наклали мораторій на видачу паспортів прив’язок нових МАФів

Автор: news_maker от 17-06-2015, 20:20, Переглядів: 1360

У Житомирі наклали мораторій на видачу паспортів прив’язок нових МАФів

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення, яким спеціально уповноваженому органу з питань містобудування та архітектури міської ради заборонено приймати та реєструвати заяви для отримання паспортів прив’язок для нових тимчасових споруд.

«Термінів ми не встановлюємо, щоб був час врахувати інтереси тих підприємців, чиї МАФи встановлені та працюють законно у місті Житомирі, та дати їм можливість впорядкувати документацію. Робоча група, створена розпорядженням міського голови, має опрацювати усі питання із представниками малого бізнесу, провести моніторинг існуючих тимчасових споруд та вийти із пропозиціями зміни діючого рішення», - зазначила в.о.міського голови Житомира Любов Цимбалюк.

Рішенням виконкому внесені зміни до діючого регуляторного акту – рішення міськвиконкому від 18.12.2013 № 611 «Про затвердження комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира», яким, окрім мораторію на видачу паспортів прив’язок нових МАФів, забороняється розміщення ТС у скверах, парках, ботанічних садах. Натомість допускається розміщення ТС з ремонту одягу та годинників у внутрішньо квартальних зонах, а також ТС з продажу періодичної преси, питної води, пунктів доочищення питної води, реалізації проїзних квитків без права торгівлі супутніми товарами там, де пішохідна доступність менша ніж 50 м від території або фасаду будівлі навчальних закладів.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: