Традиційно 1 серпня кожного року Житомирський музей космонавтики гостинно відчиняє двері для всіх охочих. Цьогоріч музей відзначив свою 42-гу річницю і в рамках святкування відбулась презентація виставки "Крізь терни до зірок", приуроченої до 75-ти річчю Житомирської області. Мовою документів виставка розповідає про роль керівництва області і міста у створенні та розвитку Музею космонавтики ім. С.П. Корольова.
За словами заступника директора з науково роботи музею Галини Бутішевської:"За рік середня цифра екскурсантів музею становить близько 50 тис. чоловік , якщо ж порахувати з початку заснування музею, то число відвідувачив перевищило 2 млн. гостей і з України, і з з-закордону."
Цікавість покликала на день відкритих дверей до музею Космонавтики і туристів з Голландії: "Це прекрасно! Тому що ми не маємо такого, ми приїхали з Голландії, а у Голландії не має подібних речей. Саме тому ми й тут"
На урочистостях виступив з вітальним словом голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський: "Мені особливо хотілось би відмітити роботу самих працівників музею. Тих людей, які бережуть все те, що було створено, і які теж долучались до створення павільйону космонавтики, і самого будинку-музею Сергія Павловича Корольова. Це дійсно ентузіасти своєї справи, це патріоти нашої Житомирської області, нашої України."
Довідка: 1 серпня 1970 року у Житомирі було відкрито Меморіальний будинок-музей Сергія Павловича Корольова, як відділ обласного краєзнавчого музею. Щороку традиційно 1 серпня відзначається День заснування музею і проводиться День відкритих дверей для відвідувачів.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...