У Житомирі наступного року планують оголосити конкурс на кращу ідею реконструкції вулиці Михайлівської » Новини Житомира
 
 


У Житомирі наступного року планують оголосити конкурс на кращу ідею реконструкції вулиці Михайлівської

Автор: news_maker від 10-08-2012, 13:16, переглядів: 2 657

У Житомирі наступного року планують оголосити конкурс на кращу ідею реконструкції вулиці Михайлівської

У Житомирі наступного року планують оголосити конкурс на кращу ідею реконструкції вулиці Михайлівської. Про це повідомив головний архітектор міста Тарас Борис. За його словами, попередні ідеї вже застаріли: "Ті пропозиції по реконструкції вулиці Михайлівської, які були затверджені у 2001-2002 роках, сьогодні вже не є актуальними. За десять років з'явилися нові можливості в галузі архітектури, у формуванні території основної пішохідної вулиці. Тому на 2013 рік заплановано проведення додаткового конкурсу на визначення кращої ескіз-ідеї та формування території вулиці Михайлівська."

На сьогодні роботи законсервовані, – каже архітектор, – головно, через велику кількість інженерних мереж та комунікацій, які потребують перекладки чи часткового демонтажу. Тільки на це потрібно понад 15 мільйонів гривень. Наразі управління містобудування та архітектури готує пропозиції, як вирішити це питання.

Категорія: Новини

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: